Polat Kömür müşterilerine 30 hediye dağıttı.

Hediye dağıtımı için çekiliş törenine Polat Madencilik Sanayi Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Demir, Polat Madencilik yönetim kurulu üyeleri, Polat Madencilik bayileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Noter huzurunda gerçekleştiren çekiliş sonucunda 29 parça hediye ve birde otomobil hediye edildi. Çekilişi yapılarak dağıtılan hediyeler, 1 adet otomobil, 5 LCD televizyon, 5 notbook bilgisayar, 9 motosiklet ve 10 tane bisiklet sahibini buldu.

Polat Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Demir, kömür sektöründe 30 yılı geride bıraktıklarını belirterek, “Sektörde uzun yıllardır halkımıza hizmet ediyoruz. Şirket olarak 30’uncu yılın şerefine ne yapalım diye düşündük ve müşterilerimize 30’uncu yılda 30 hediye dağıtmaya karar verdik” şeklinde konuştu. Noter huzurunda yapılan çekilişte ilk önce otomobil çekilişi gerçekleştirildi. Çekiliş sonucunda Metin Berrak isimli talihli otomobili kazandı.

Daha sonra diğer hediyeler için çekilişlerde gerçekleştirildi. Hediyeler sahiplerine daha sonra iletilmek üzere program sona erdi.

04.10.2010